17
Ekim 2017

Ufuk2020 Marie S. Curie Alanı altında yer alan “Yenilikçi Eğitim Ağları (Innovative Training Networks–ITN) 2018 yılı çağrısı” açılmıştır Tarih: 17 Ekim 2017 Salı 12:37Degerli Arastirmacilarimiz,

 

Ufuk2020 Marie S. Curie Alanı altında yer alan “Yenilikçi Eğitim Ağları (Innovative Training Networks–ITN) 2018 yılı çağrısı” açılmıştır. ITN çağrısı, yenilikçi araştırma alanlarında konu sınırlaması olmadan, kariyerinin başlangıcındaki araştırmacıların eğitilmesini hedeflemektedir. Birden fazla ülkeden farklı akademik ve akademik olmayan (sanayi kuruluşu, STK vd.) kuruluşları bir araya getirerek, konusunda deneyimli araştırmacılar tarafından, doktora derecesini almamış genç araştırmacıların eğitilmesine yönelik projeler geliştirilmesine önayak olmaktadır. Bu vesileyle deneyimli araştırmacılar, kendi alanlarında yetişecek genç araştırmacılar için kurumlarında araştırma pozisyonu açma ve Avrupa Komisyonu tarafından fonlanan uluslararası araştırmacılar ile araştırma yapma/çalışma fırsatı yakalamaktadır. 

 

Bu çağrı için Avrupa Komisyonu proje önerisi başvurularını 17 Ocak 2018 tarihine kadar kabul etmektedir.

 

Çağrı detaylarına ve de başvuru dokumanları hakkında bilgilere ulaşmak için lutfen tıklayınız.  (ya da linki takip ediniz: https://h2020.org.tr/tr/h2020/marie-curie/itn )

 

Sorularınız için bizlere [email protected] adresimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.